| Téma / Fórum | |
|---|---|
Jedle nikkoská - pěstováníVracím se k Vašemu dotazu ohledně jedle nikkoské - Abies homolepis - neměl jsem dříve přístup k PC. Myslím, že si děláte starosti zbytečně a předčasně - podle literatury tato jedle vyžaduje vlhčí půdy, v suchých a příliš alkalických půdách žloutne a opadává. Ve Vašich podmínkách by měla růst bezproblémově. Pouze… |