09.10. 2011 1 | Rostliny-cs.com

Téma / Fórum

Jedle nikkoská - pěstování

Vracím se k Vašemu dotazu ohledně jedle nikkoské - Abies homolepis - neměl jsem dříve přístup k PC. Myslím, že si děláte starosti zbytečně a předčasně - podle literatury tato jedle vyžaduje vlhčí půdy, v suchých a příliš alkalických půdách žloutne a opadává. Ve Vašich podmínkách by měla růst bezproblémově. Pouze…