Dobrý den, nejsem až tak zkušená zahradnice proto moc prosím o radu. Máme na zahradě
velký ořech a pod ním záhon. Chtěla bych tam vysázet nějaké keře a trvalky, jenže nevím kterým se tam bude dařit. Výborně se tam daří petrklíčům a dokonce i podléškám. Mám tam
hortenzii a
ibišek ale ty bohužel moc nekvetou, Pod ořechem je permanentně
stín, sluníčko tam svítí lehce tak 10h dopoledne... Je to jedinný záhon na jinak kamenném dvoře proto bych ráda aby byl celé léto krásně zelený třeba i s nějakým kvítkem... Poradí někdo prosím nějaké rostlinky? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď

S pozdravem Martina